220В
380В

(068) 024-93-44
Каталог
Контактнi телефони:
(068) 024-93-44
E-mail: info@shtukatur-pro.com.ua

Цементна штукатурка

 ЦЕМЕНТНА ШТУКАТУРКА ДЛЯ ВСІХ, ХТО ЛЮБИТЬ РАХУВАТИ І ЕКОНОМИТИ

Роботи з оштукатурювання поверхонь вважається відповідальним етапом, оскільки від їх якості безпосередньо залежить, наскільки довго подальше декоративне покриття буде зберігати свій зовнішній вигляд. І вибір в наші дні досить непоганий від складів сумішей до методів нанесення. Штукатурка машинним способом, ціна якої в підсумку виявляється нижче традиційної практично на чверть, все більше набирає оберти популярності. Однак і вибір складу штукатурного розчину має значення.
 
Цементна штукатурка, гіпс, вапно, полімерні суміші - список, з якого є, що вибирати. Тим не менш, дуже багато замовників залишаються традиційними. Їх вибір - цементно вапняна штукатурка.
 
 
Чому? Замовте дзвінок або подзвоніть, і ми докладно розповімо!
 
 
 

ЦЕМЕНТНО ВАПНЯНА ШТУКАТУРКА, ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Незважаючи на те, що сучасні виробники не обходять увагою інновації та чітко регламентують характеристики кожної суміші аж до кількості хвилин схоплювання і висихання, а цементно вапняна штукатурка має свої козирі. Особливо, якщо вона наноситься машинним способом.
 
Переваги, якими володіє цементна штукатурка:
 
Низька ціна самого складу штукатурної суміші
Вона дешевше інших сумішей навіть за умови, що вони володіють максимально схожими характеристиками.
 
Низька вартість роботи при високій ефективності
Штукатурка машинним способом, ціна на яку дійсно дивує, знижує витрати на 25%.
 
Дуже цінні якості
Такій штукатурці не страшні низькі температури і висока вологість. Вона володіє дивно високою адгезією, пластичністю і здатністю до легкої обробки. Цементно вапняна штукатурка стійка до утворення тріщин і має високі бактерицидні властивості.
 
 

ШТУКАТУРКА МАШИННИМ СПОСОБОМ - ЦІНА НИЖЧЕ, ЧОМУ?

Цементна штукатурка, яка наноситься машиною, завжди працює зі складом в ідеальних пропорціях її складових, оскільки процес замішування відбувається автоматично, виключаючи людський фактор.
• Склад, який має цементна штукатурка, завжди однаковий, а спосіб нанесення дозволяє абсолютно точно складати кошторис робіт при спочатку точних вимірах площ.
• Висока швидкість оброблюваної поверхні за умови рівномірності шару.
Різниця цін очевидна і досить велика, тому штукатурка машинним способом, ціна на яку впливає на якість робіт тільки з позитивного боку, сьогодні - єдина альтернатива при оптимізації витрат на ремонт.
 
 
Зателефонуйте та дізнайтесь, що можна при високій якості роботи несподівано багато заощадити!

 Зворотнiй дзвiнок

Им'я *:
Телефон *:

Создание сайтов © Network-studio