220В
380В

(068) 024-93-44
Каталог
Контактнi телефони:
(068) 024-93-44
E-mail: info@shtukatur-pro.com.ua

Штукатурка стін, Київ та область

МАШИННА ШТУКАТУРКА. КОЛИ ЦЕ ШВИДКО, ЯКІСНО І НЕДОРОГО

 Компанія "Штукатур-Про" виконує роботи зі штукатурки стін, стель та інших поверхонь машинним способом В Києві та області. Завдяки професійній технології Ви отримаєте якісну, ідеально рівну, міцну поверхню. При цьому заощадите час і скоротите витрати на матеріал і роботу.

 
Штукатурка ручним способом активно відходить у минуле. Цей вид послуг (особливо якщо мова йде про фасадні роботи) можна не тільки зарахувати до важких фізичних, а й до затратних за часом робіт. Однак для замовника питання вартості, якості і часу є визначальними, і ми готові запропонувати сучасний метод, котрий ідеально втілює в собі ваші очікування.

Вартість послуг залежить від товщини штукатурки і починається від 150 грн за м2. Це у будь-якому разі дешевше за якісну ручну працю. 
 
У нас широка географія надання послуг, тому пропонована машинна штукатурка - Київ чи Київська область - для нас не має значення. Можливий оперативний виїзд в будь-який куточок України.
 
 
 
 
Залиште заявку на зворотний дзвінок. Ми передзвонимо, і ви дізнаєтеся більше!
 
 

ЗОВНІШНЯ І ВНУТРІШНЯ ШТУКАТУРКА БУДЬ-ЯКИХ ПРИМІЩЕНЬ

Ця процедура досить трудомістка і відповідальна, щоб ставитися до неї несерйозно. Для того щоб зовнішня і внутрішня обробка мала рівну поверхню, доводилося витрачати багато часу, обробляючи метр за метром. На це витрачалося багато сил і будівельних сумішей, а після могли з'являтися тріщини.
 
Однак сьогодні машинна штукатурка, Київ яку пропонує все частіше, не тільки полегшує цей фізично складний процес, але і робить це з високою ефективністю, виключаючи згодом усадочні тріщини.
 
машинна штукатурка в Києві

МАШИННА ШТУКАТУРКА - КИЇВ ТА ДОСТУПНІ ІННОВАЦІЇ 

Чому саме такий спосіб, а не той, до якого вже звикли за довгі роки, передаючи з рук у руки телефони справжніх профі?
 
Справа в тому, що машинна штукатурка не залишає жодного шансу ручній в силу її явних переваг:
 
Економія розчину на 25%
 
Його використовується менше за рахунок автоматизованої технології замішування. Насичуючись повітрям, штукатурка стає об'ємніше. У підсумку, це знижує вартість робіт незалежно, зовнішня чи внутрішня обробка.
 
Економія часу в 3-5 разів
 
Штукатурка наноситься агрегатом швидше і лягає рівніше на велику площу поверхні, дозволяючи використовувати більш широкі і довгі шпателі. І це теж в підсумку знижує вартість робіт.

Ідеальний результат для приміщень будь-якого типу
 
Зовнішня або внутрішня обробка буде відрізнятися тільки типом використовуваної суміші, але ніяк не якістю. Ніякої додаткової трудомісткої обробки - ви відразу можете займатися будь-яко фінішною обробкою на фантастично рівній поверхні стін!
 
Машинна штукатурка, Київ яку вам пропонує сьогодні наша компанія - майже 30 років успішно використовується в Європі.
 
І швидко, і якісно, і зовсім недорого - нове слово у вітчизняному будівництві та ремонті.
 
 
Зателефонуйте та дізнайтесь, як не платити зайві гроші!

 Зворотнiй дзвiнок

Им'я *:
Телефон *:

Создание сайтов © Network-studio