220В
380В

(068) 024-93-44
Каталог
Контактнi телефони:
(068) 024-93-44
E-mail: info@shtukatur-pro.com.ua

Штукатурка стін, штукатурні роботи

МАШИННА ШТУКАТУРКА СТІН - ШВИДКО, ЯКІСНО, НЕДОРОГО 

 

Як тільки починається ремонт, його хочеться закінчити швидше. Однак поспіх не завжди позитивно позначається на якості. Ідеально рівні стіни з однорідною фактурою і в 5 разів швидше, ніж традиційний спосіб нанесення штукатурки - така штукатурка стін сьогодні вже реальність! Секрет в інноваційному обладнанні, нашому професіоналізмі і великому досвіді. Для нас не важливо, де ви плануєте штукатурити стіни - в приватному будинку, новобудові або офісі. Ми допоможемо привести до ладу фасад або навести красу стін всередині.
 
 
Хочете швидко і добре? До ваших послуг машинна штукатурка стін. Телефонуйте! 
 

СУЧАСНА ШТУКАТУРКА СТІН

Штукатурка стін вважається відповідальною частиною ремонту, оскільки і невеликий вада поверхні здатна зіпсувати враження навіть за умови наявності розкішного інтер'єру. Саме тому використовувана машинна штукатурка стін, сьогодні все більше набирає оберти популярності.
 
Штукатурка стін Київ
 
Обладнання дозволяє економити не тільки на вартості методу нанесення штукатурки, а й самих матеріалах, адже багато суміші після нанесення не вимагають додаткового шпатлювання.
 
 
Навіщо більше платити і довше чекати? Телефонуйте!
 

ШТУКАТУРНІ РОБОТИ ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ

Ми виконуємо штукатурні роботи, використовуючи високоефективні штукатурні станції моделей PFT G-5с і PFT G-54 німецького виробництва. Процес проходить дуже швидко і не потрібно ніякої додаткової обробки. Ви відразу можете наклеювати шпалери або фарбувати. На такій рівній поверхні приємно працювати завжди.
 
Ми надаємо послуги на високому рівні і готові оперативно приїхати в будь-яке місце Києва або Київської області. Ми проведемо роботи з належною якістю, а після себе залишимо чисту підлогу.
 

Машинна штукатурка стін без заперечень


Сумніваєтеся в якості?
Гарантуємо не тільки рівну поверхню стін, але і точну геометрію кутів, виводити які вручну неймовірно складно навіть для фахівця.
 
Сумніваєтесь у довговічності?
З першої ж секунди нанесення машинною штукатуркою розчин має високе зчеплення з поверхнею стін, забезпечуючи відмінну міцність і довговічність шару покриття.
 
Думаєте, що штукатурка стін - це довго?
Ви отримаєте виграш у часі в 5-6 разів без втрати якості! Ніколи раніше штукатурні роботи ще не робились так швидко.
 
Пропонуємо штукатурні роботи в сучасному виконанні і якості, з несподівано приємним ефектом і вигідною економією часу. Особливо це актуально на великих площах. За справжнім професіоналом не потрібно переробляти. Скористайтесь можливістю швидше закінчити ремонт.
 
 
Телефонуйте або замовте дзвінок! Все просто, але зате дуже якісно!
  


Зворотнiй дзвiнок

Им'я *:
Телефон *:

Создание сайтов © Network-studio