220В
380В

(068) 024-93-44
Каталог
Контактнi телефони:
(068) 024-93-44
E-mail: info@shtukatur-pro.com.ua

Про компанію

 
ПРОФЕСІЙНА ОБРОБКА СТІН
"Штукатур-про" - компанія, яка легко і надзвичайно професійно вирішує важливу задачу для кожного, хто планує ремонт, а саме, штукатурку стін фасадів або внутрішніх приміщень.
 
Якісна обробка стін з мінімальними витратами часу і сил - це машинна штукатурка, ціна якої несподівано дивує всіх, хто вже рахував, у скільки обходиться ручна робота. Це - навіть не «побите» відношення ціни до якості. Це - просто низька ціна та висока якість, особливо, якщо використовується сучасне обладнання і суміші, наприклад, машинна штукатурка мп 75 Knauf.
 
Не потрібно витрачати час, адже вже все давно підраховано. Просто дзвоніть і замовляйте!
 
  
МАШИННА ШТУКАТУРКА - ЦІНА І ВИГОДИ
Обробка стін - копітка робота, якщо робиш це вручну і чекаєш на хороший результат. Ми завжди допомагаємо нашим клієнтам і нам приємно, коли вони розуміють, що звернулися за адресою, оскільки машинна штукатурка, ціна якої виходить нижче ручної, проходить в 5 разів швидше, залишаючи рівні стіни і кути, виведені з математичною точністю.
 
Для більшої зручності ми маємо в своєму арсеналі штукатурні станції, що працюють від різної напруги - 380В або 220В і працюємо тільки з кращими матеріалами, такими як машинна штукатурка мп 75.
 
На ринку надання штукатурних робіт ми з 2010 року. Накопичений досвід дав можливість максимально повно укомплектувати технікою всі працюючі бригади. З нашої вини ремонт не затягується ніколи. А після того, як робота закінчена, ми залишаємо навколо чистоту.
 
Робота з нами - це:
 
• Машинна штукатурка, ціна якої в рази нижче ручної;
• Тільки висока якість та європейський сервіс, ввічливі співробітники та висококласні фахівці;
• Німецька якість обладнання та інноваційні технології;
• Вигідні знижки;
• Безкоштовний виклик майстра.
 
 
Обробка стін здійснюється нашими бригадами практично на будь-яких об'єктах житлового, комерційного та виробничого призначення. Ми працюємо в будь-якому місці Києва і маємо можливість виїжджати на роботу в область. Працюємо на штукатурках різного виду, в тому числі нами використовується і машинна штукатурка мп 75, що зарекомендувала себе як унікальний матеріал.
 
Економте час
Штукатурні роботи здійснюються швидше.
Економте гроші
Вартість і витрата матеріалів для машинної штукатурки набагато нижче.
Довіряйте професіоналам
Наш досвід - це наше портфоліо і задоволені якістю клієнти.
 
Прогрес не просто рухається вперед, а розвивається, щоб приносити користь.
 
 
Телефонуйте, і ваш ремонт не здасться вам занадто стомлюючим!
 


Зворотнiй дзвiнок

Им'я *:
Телефон *:

Создание сайтов © Network-studio